Google
 

Darmowa żywność dla mieszkańców Jasła. Sprawdź czy spełniasz kryteria

JASŁO / PODKARPACIE. Od poniedziałku w Miejskim Ośrodku Pomocy w Jaśle rozdawana jest żywność dla osób, które są w trudnej sytuacji finansowej. Aby odebrać paczkę trzeba spełniać odpowiednie kryteria. Pomoc żywnościowa będzie wydawana dziś oraz 26-28 września, w godz. od 9.00 do 14.00 przy ul. Igielnej 7/1.

Studia II stopnia w WSPiA – twoja szansa na lepszą przyszłość

Skończyłeś studia I stopnia? Zastanawiasz się co robić dalej? Mamy dla ciebie kilka propozycji. Po pierwsze możesz wybrać jedyne na Podkarpaciu studia II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. WSPiA ma także ogromne doświadczenie w prowadzeniu studiów II stopnia na kierunku „administracja”. Możesz także wybierać spośród wielu kierunków studiów podyplomowych.

Kolektory słoneczne, fotowoltaika, kotły na biomasę – Miasto Jasło ogłasza nabór

JASŁO / PODKARPACIE. W związku z planowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego naborem wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 3.1 Rozwój OZE, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 (RPO WP), Miasto Jasło zamierza ubiegać się o dofinansowanie projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Jaśle.

Juniwersytet – ruszają zapisy na nowy rok akademicki

JASŁO / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Jasła serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat (rocznik 2006 – 2011) wyłącznie z terenu Miasta Jasła, do udziału w zajęciach w roku akademickim 2016/2017. Zajęcia na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym prowadzone będą w kilku grupach, a program zajęć dostosowany zostanie do wieku studenta.