Google
 

DZISIAJ: Malowanie stanowisk postojowych na terenie płatnych stref parkowania

JASŁO / PODKARPACIE. Dzisiaj (8 czerwca) w godz. 17.00 – 23.00 przewidywane jest malowanie stanowisk postojowych na terenie płatnych stref parkowania na terenie Miasta Jasła.

Nabór do Młodzieżowej Orkiestry przy MDK w Jaśle

JASŁO / PODKARPACIE. Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle ogłasza nabór do nowo tworzonej Młodzieżowej Orkiestry. Od kandydatów wymagana jest umiejętność grania na jednym z wymienionych instrumentów: flet poprzeczny, klarnet, saksofon (altowy, tenorowy), trąbka, puzon, tuba, gitara basowa, instrumenty perkusyjne.

OSTRZEŻENIE: Burze z ulewnym deszczem i gradem. Porywisty wiatr. Na Podkarpaciu drugi stopień

REGION / PODKARPACIE. Na obszarze województwa obserwuje się burze z opadami deszczu których wysokość miejscami wynosi 30 mm. Prognozuje się dalsze występowanie burz. Łącznie z opadami, które już wystąpiły na południu województwa, sumaryczna wysokość opadów miejscami wyniesie od 40 mm do 50 mm, lokalnie 60 mm. Lokalnie opady gradu. Porywy wiatru do 80 km/h.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów

JASŁO / PODKARPACIE. Informujemy, że ze względu na prowadzone prace remontowe sieci kanalizacyjnej na ul. Partyzantów w okresie od 7 do 28 czerwca br. nastąpi zmiana organizacji ruchu. Odcinek ul. Partyzantów – od skrzyżowania z ul. Szopena do skrzyżowania z ul. W. Pola – zostaje wyłączony z ruchu. Dojazd tylko dla mieszkańców ulicy Partyzantów.

Zakończenie roku akademickiego „Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego”

JASŁO / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie roku akademickiego „Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego”, które odbędzie się 3 czerwca 2017 r. (sobota) o godzinie 11:00 w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle, ul. Na Kotlinę 8.

JASŁO: Sesja budżetowa w mieście. Obrady zaplanowano na dwa dni

JASŁO / PODKARPACIE. XXXVII Sesja Rady Miejskiej Jasła, odbędzie się w dniach: 27 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 i 29 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12. Publikujemy porządek obrad.

Sytuacja komunikacyjna w Jaśle się poprawi. Powstanie nowa droga KG2

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy radni wyrazili zgodę na udzielenie pomocy finansowej dla Województwa Podkarpackiego na realizację zadania „Budowa drogi wojewódzkiej nr 992 Jasło- Granica Państwa na odcinku pomiędzy drogą krajową nr 28, a drogą krajową nr 73”. Miasto przekaże na ten cel w ciągu dwóch lat 2 mln 250 tys. zł.

Dzień Otwartego Notariatu – testamenty

JASŁO / PODKARPACIE. W sobotę, 26 listopada, w godzinach 10 – 16, w budynku Urzędu Miasta w Jaśle, w ramach edukacyjno-społecznej akcji Dzień Otwartego Notariatu, dyżurować będą notariusze. Hasłem tegorocznej edycji, której organizatorem jest Krajowa Rada Notarialna we współpracy z izbami notarialnymi, jest testament notarialny. 

Spotkanie informacyjne dotyczące drogi Jasło – Pilzno (OGŁOSZENIE)

JASŁO / PODKARPACIE. Informacja o spotkaniu informacyjnym dot. drogi Jasło – Pilzno, organizowanym w imieniu GDDKiA, które odbędzie się 17 listopada br.  o godz. 18, w auli Gimnazjum nr 1, ul. Czackiego 2 w Jaśle. Szczegóły na załączonym plakacie. 

Robi się coraz chłodniej. Pamiętajmy o bezdomnych

JASŁO / PODKARPACIE. Jesień i zima, to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wyziębienie organizmu.

Strona 1 z 212